.

.

New
Носорог-Рек Канал Менгеме Set - 2 Дел, Мали (BC2)

Носорог-Рек Канал Менгеме Set - 2 Дел, Мали (BC2)

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно

ДВЕ ПРСТИЊА - комплет вклучува две прстиња, еден за предните и за задните.НАПРАВЕНИ ЗА 4 ИНЧЕН КАНАЛ - На Носорог-Рек BC2 Канал Менгеме Сет е дизајниран да носат 4" канал (100mm).На BC2 Канал Менгеме Сет ќе се прилагодат на 100mm(4in) Канал Носител на Носорог-Управување со Тешки Бар.ТЕШКИ КАПАЦИТЕТ - максималната препорачува капацитет на носивост е 33 фунти (15 кг).На животната СРЕДИНА - најдоброто нешто што може да направи за животна средина е да ја направиме нашата работи да трае подолго.потребно да се стега надолу 4 инчен канал.Тоа доаѓа со 2 стеги и овозможува за монтажа на канал над или под цртата.Ние веруваме дека животот е подобра кога ќе се Направи Простор за Авантура.СЕКОЈ ПАТ - Секое Патување започнува некаде.ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Зголемување на флексибилност на вашиот Носорог-Управување со Тешки Прачки и да се направи простор за работа и авантура со врвот или на дното страна монтажа.Идеален за ABS цевка, но ќе работи и со други видови.Без разлика дали сте почетник, ентузијаст, или ветеран explorer – удирањето на патот за работа или игра – ние се стремиме да се изгради производи што помогне да се направи авантура inclusive за сите.АВАНТУРА - Во Носорог-Рек, ние веруваме дека има еден авантурист во сите нас.Тоа доаѓа со 2 стеги и овозможува за монтажа на канал над или под цртата.Ние се грижиме длабоко за зачувување на пејзажи кои ги сакаме, и работиме напорно за да се минимизираат нашите влијанието врз животната средина во одборот, од дизајн до производство & beyond.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди