.

.

New
Црни И Бели Дијаманти Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Црни И Бели Дијаманти Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Количина на стоки
Достапно

Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Водоотпорен полиестер платно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди