.

.

New
Jaenmsa PAR20 Светилки, 8 Pack 120V 39W Еко Халоген Светилки Dimmable Par20 центарот на Вниманието Светилки, Висока Осветленост 546lm Поплава Сијалица 50 Вати Замена Par20 E26 База Светилки С

Jaenmsa PAR20 Светилки, 8 Pack 120V 39W Еко Халоген Светилки Dimmable Par20 центарот на Вниманието Светилки,

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

На CRI на par20 led светилки е над 99, кој има тенденција да се направи вашиот објекти како одраз боја навистина и да ви обезбеди жив средина.Лесна Инсталација.Стандард PAR20 форма со E26 база, може да се инсталира во сите средни завртка база тела директно.Животниот Век : 2500 Часови. 0%~100% dimmable осветлување може да ги исполни вашите барања за светлината.Dimmable функција може да ги исполни секоја прилика, ве молиме користете само халоген & блескаво компатибилен Нежните.Прозрачна Флукс : 546 lm. ➤1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - Jaenmsa е посветена на обезбедување на нашите клиенти со висок стандард за квалитет светилки , и да се обезбеди гаранција за секој од светилки со 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди