.

.

New
30 Парчиња парична Казна Совет Боја Четка Акварел Четки Масло Сликарски Четки Детали Четка во Собата за на доградба на Акрилни Сликарство

30 Парчиња парична Казна Совет Боја Четка Акварел Четки Масло Сликарски Четки Детали Четка во Собата за на доградба

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Овие убави точка боја четки ви овозможува да се концентрираат на важните детали на вашата четка сликарство.Geting многу прецизен и остар раб, со убав ред точка.Квалитетот синтетички најлон коса, која обезбедува непречено протокот на боја, лесно расчистување, голема пролетта назад, држи својата форма и кршење врати во формата кога свиткана нежно.Дизајн во дрвена рачка со мазни наежвам, совршен за поголема контрола над мали детали.Погоден за стартер или деца.Детали боја четки може да биде лесно да се исчисти со топла вода и сапуница reshaped со вашите прсти.Работи одлично за на доградба на акрилни сликарство, минијатури, скала модели и колекции, фигурини, warhammer, акција фигури, кукла куќи, боја со броеви, возрасни боење книги.Детали сликарство.Минијатурни сликарство.акрилик сликарство.Маслото.Детали painting Miniature paintingacrylic painting Oil сликарство.Да се чисти вашиот четки, само се кандидира на нив под топла вода, да се мијат надвор боја.Користете ги прстите нежно преструктуирање четка косата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди