.

.

New
uxcell Акрилик Круг Род,1/4 инчен Дијаметар 10 инчен Должина,Multicolor Права Линија,Цврсти Пластични ПММА Бар Стап 16pcs

uxcell Акрилик Круг Род,1/4 инчен Дијаметар 10 инчен Должина,Multicolor Права Линија,Цврсти Пластични ПММА Бар

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

【ДОБАР ДИЗАЈН】- x 250mm 6mm / 10" x 1/4" Акрилик Права Линија Род.се користи за Архитектонски Модел Правење DIY. 【ДОБАР МАТЕРИЈАЛ】- Пластични Круг Род произведено во Акрилик,е лесен, тешки пластика која Нуди повеќе исклучителни weatherability, сила, јасност и флексибилност. 【ПРЕДНОСТИ 】- Акрил прачки се трајни, посилно од стакло.е стакло замена материјал кој често се користи често.Добро оптички јасност (93% светлина). 【ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ】- Тоа е лесно да се машина, стабилна во обработка на перформанси и добрата во затегнувачка цврстина.Може да се Polishable, перфорирани, струг обработка, sandblasting It. 【АПЛИКАЦИЈА】- Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.АПЛИКАЦИЈА - Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.АПЛИКАЦИЈА - Акрилна Пластика род Идеални за осветлување тела, архитектура, занаетите, модел одлуки, изложба дисплеи и хоби користење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди