.

.

New
за iPad Mini5 Тастатура Случај+Глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок, Лесен Smart Покритие за 7.9 инчен iPad (iPad Mini5 7.9, Matcha Зелена+Светлото)

за iPad Mini5 Тастатура Случај+Глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок,

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

★【Компатибилни Модели】Ултра-тенок Безжична Тастатура за Случај за Apple i Pad Mini5 7.9 инчен Случај +глувчето; A2133.A2124.A2125.A2126 Компатибилни. ★【Сите во Еден Дизајн】 комбинација на отстранлив тастатура и заштитни случаи 2 и 1. На монтажни тастатурата ви овозможува да се отстрани ipad тастатурата од случај кога не е во употреба.Тастатурата е компатибилна со i OS Android на Windows 3 видови, стилски и удобен, совршен за секојдневна употреба и патување. ★[7-боја и осветлување] Опремени со светлина која може да се конвертира 7 бои, можете да уживате во удобно внесување дури и во текот на ноќта или во темен места, ефикасно да се спречи погрешно внесување на текст, и светлото во позадина е исто така опремен со здив на чекање функција за да се прикаже 7 бои.Полека се намали Трансформира за да додадете мистериозен и интересен атмосфера. ★ [Со пен носителот] : Вграден-во Apple-Молив пен носителот, погодно за чување и го носат,поддржува спарување на Apple Молив за i Pad и безжично полнење функција.Apple тастатура покрие популарен кај жените во светли бои,Три вдлабнатини на случај за propping до таблета во 3 различни агли на гледање во режим на пејсаж. ★ [Мулти-функција] : Три вдлабнатини на случај за propping до таблета во 3 различни агли на гледање во хоризонтален режим Можете да ги смените повеќето удобно екранот позиција за да ја прилагодите повеќе агли на гледање.Вграден-во магнет.Со авто-стоп функција, со авто спиење функција која автоматски се спие и се буди i Pad од страна на отворање и затворање на случајот.Ја намалува потрошувачката на енергија и се протега i Pad на животниот век на батеријата.За i Pad Mini5 Тастатура Случај+глувчето,со Magnetically Монтажни Безжична Тастатура и Молив Носителот, Тенок, Лесен Smart Покритие за 7.9 инчен i Pad.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди