.

.

New
ПИКНИК ВРЕМЕ Кливленд Browns Тахо XL Кулер Tote

ПИКНИК ВРЕМЕ Кливленд Browns Тахо XL Кулер Tote

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно

48-Може да капацитет.Бренд : Пикник Време.Разлика од крои.Издржливи полиестер надворешноста.Топлина запечатени графика.На Тахо не беше дизајниран исклучиво како на плажа торба, но ако плажа торба е она што го барате за, ова нема да ги разочараме!Мерење на 23" (L) x 8.25" (W) x 17" (H), овој екстра големи tote има речиси 1 кубни метри за внатрешни работи простор за складирање, што е доволно да се одржи 48 12-оз.лименки!Целосно изолирани за да се задржи вашата храна и пијалаци ладни, Тахо, исто така, има топлина запечатени, водоотпорен внатрешни работи лагер кој е совршен за транспорт на влажни базен крпи, плива одговара или слично.Поголем патент џеб на надворешноста на tote ви овозможува да ги чувате други лични влијанија во лесно да се достигне.На Тахо може да биде само на семејството-големина на плажа стил tote сте биле сакаат да го имаат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди