.

.

New
Supaper 1/4-20 x 2 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Надворешни Хексадецимален Главата Болт, 20-Парче

Supaper 1/4-20 x 2 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304) Надворешни Хексадецимален Главата Болт, 20-Парче

DEN 189.36

Количина на стоки
Достапно

Дијаметар : 1/4" , Должина : 2 во , се Вози Тип : Надворешни Хексадецимален.Раководител : Хексадецимален , Нишка Тип : Цврста (стандард).Количина : 20 Компјутери, Материјал : 18-8 (304) Не ' Рѓосувачки Челик.Изработени од 100% 18-8 (304) висок квалитет солидна ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија челик, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Нашите надворешни хексадецимален главата завртки се многу силна поддршка секоја состојба и било која средина.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи надворешни Хексадецимален завртки да се одржи и последниот.Supaper одлична нуди широк избор на специјализирани завртки,Одлична и за внатрешна и надворешна употреба,супериорен во однос на корозија на редовните челик, направени со 100% 18-8 (304) не ' Рѓосувачки Челик, не облоги само нерѓосувачки преку и преку!Ние сме посветени на обезбедување на стабилен квалитет,добра услуга.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди