.

.

New
Дијамант Цвет Мозаик Целосна Вежба Плоштадот Дијамант Везови Црна, Црвена Везана Сликање Пејзаж 5D DIY Дома Декор-16x20inch(40x50cm)

Дијамант Цвет Мозаик Целосна Вежба Плоштадот Дијамант Везови Црна, Црвена Везана Сликање Пејзаж 5D DIY Дома

DEN 381.60

Количина на стоки
Достапно

На 5 D дијамант сликарство големина е 16x20inch,со користење на висока вискозност на животната средина топла топи лепило и високо-транспарентно печатени занает платно, не-токсични, животната средина заштитени, не е лесно да се свитка,Појасна шема.Супер флеш дијаманти да изгледа сјајна и ќе се никогаш да не исчезнат, повеќе живописни и брилијантен од смола дијаманти.Сјае во светлината е најпопуларниот DIY декорација.богатите слоеви и пенливи дијаманти,додавање на повеќе разликата до вашиот дом.DIY дијамант сликарство има силна три-димензионален ефект,5 D дијамант уметност е значајна за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и дипломски подарок за децата, колега, пријатели и семејството.Во процесот на дијамант сликарство, децата може да бидат обучени трпение, да се подобри нивното естетско чувство и намалување на жалба на мобилни игри.Работа дома, исто така може да се ублажи анксиозноста.Дијамант сликарство е полесно и поинтересно од крстот бод.Ние ќе обезбедиме секој клиент со највисок стандард на услуга на клиентите , Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, Само нас контакт, Ние ќе го спаси вашиот проблем во рок од 2 часа.висок квалитет и силна меур торба.Ефективна шок апсорпција, заштити производот од повреда.Не-транспарентно да се заштити приватноста.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди