.

.

New
HP 22-DF AMD Ryzen 3 3250U 8GB 1TB HDD 21.5-Инчен Full HD Екран на Допир за Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР

HP 22-DF AMD Ryzen 3 3250U 8GB 1TB HDD 21.5-Инчен Full HD Екран на Допир за Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР

DEN 12672.00

Количина на стоки
Достапно

AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core Процесор 2.6 GHz (до 3,5 GHz max зголеми часовник ) / 8 GB DDR4-2400 SDRAM / 1 TB 7200 ВРТЕЖИ во минута SATA Хард Диск / DVD Писател. 21.5-инчен Full HD IPS ZBD Анти-отсјај WLED-позадинско осветлување 3-двострано микро-edge допир (1920 x 1080) / Radeon Графика.Wi-Fi 5 (1 × 1) и Bluetooth 4.2 комбо / 10/100/100 Gigabit Ethernet LAN Конекција / Dual 2 W звучници / USB Тастатура и USB оптичко глувче / HP Truevision HD Приватност Камера со Интегриран Двоен низа Дигитални Микрофон. 2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација стапка, 2 USB 2.0 Тип-А, HDMI-од 2.0 / Слушалки /микрофон-во комбо џек / 3-во-1 Медиумската Картичка Читателот. 65 W Smart / AC адаптер / Windows 10 Home / Боја : Црна.Добиете јасни квалитет на сликата сте жедни со оваа ултра-тенок микро-раб на екранот, кој око-фаќање на дизајн и извонредно ултра-широк агли на гледање.HP 24-DF Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР мора AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core Процесор.Од пребарувате содржина на стриминг забава, на 8 GB DDR4-2400 SDRAM зема мулти-барањата да на следното ниво.HP 24-DF, исто така, вклучува USB тастатура и оптички USB глушец.Full HD 1080p Display Be подготвени за брилијантен визуелни и јасни слики со HP 24-DF 21.5-инчен Full HD IPS ZBD Анти-отсјај WLED-позадинско осветлување 3-двострано микро-edge допир на екранот.Складирање Capacity This сите-во-едно десктоп КОМПЈУТЕР има 1 TB 7200 RPM Хард Диск да ги чува сите ваши мулти-медиуми.Моќен Graphics Get изгубени во течност игра и мазна е.Со Radeon Графика, заостануваат и slowdowns се нешто од минатото.Спецификации : AMD Ryzen 3 3250 U Dual-Core Процесор 2.6 GHz (до 3,5 GHz max зголеми часовник )8 GB DDR4-2400 SDRAM1 TB 7200 ВРТЕЖИ во минута SATA Хард Drive DVD Writer21.5-инчен Full HD IPS ZBD Анти-отсјај WLED-позадинско осветлување 3-двострано микро-edge допир (1920 x 1080) Radeon Graphics Wi-Fi 5 (1 × 1) и Bluetooth 4.2 combo10/100/100 Gigabit Ethernet LAN Connection Dual 2 W speakers USB Тастатура и USB оптичко mouse2 Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација rate2 USB 2.0 Тип-НА HDMI-од 2.0 приклучок за Слушалки /микрофон-во комбо jack HP Truevision HD Приватност Камера со Интегриран Двоен низа Дигитални Microphone3-во-1 Медиумската Картичка Reader65 W Smart AC adapter Windows 10 Home Finish : Black1-Година Ограничена Хардвер гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди