.

.

New
Касета Поправка на Уред 10pcs 86 Тип Лост Ѕид Плоча Делница Кутија Поправка Алатки(Големина:за 86 Тип)

Касета Поправка на Уред 10pcs 86 Тип Лост Ѕид Плоча Делница Кутија Поправка Алатки(Големина:за 86 Тип)

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Направени од челик, касета поправка на уредот се цврсти и издржливи.Универзална 86 тип, погоден за повеќето ѕид делница кутија поправка.На прилагодлива должина опсег е 65mm да 85mm.Совршена опција и приклучок за поправка алатки, лесно и практично да ги применуваат.Пакет се вклучени : 10pcs касета поправка на уред, 10pcs завртка, 1pc клуч.Опис : се Направени од челик, касета поправка на уредот се цврсти и издржливи.Универзална 86 тип, погоден за повеќето ѕид делница кутија поправка.На прилагодлива должина опсег е 65mm да 85mm.Совршена опција и приклучок за поправка алатки, лесно и практично да ги применуваат.Спецификација : Боја : како shown Material : steel Type : 86 type Adjustable опсег : 65-85mm Suitable за : 86mm ѕид socket Package се вклучени : 10pcs x касета поправка device10pcs x screw1pc x wrench Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на понудата

Color:
as shown
Material:
steel
Type:
86 type
Adjustable range:
65-85mm
Suitable for:
86mm wall socket
Package included:
10pcs x cassette repair device :
10pcs x screw :
1pc x wrench :
1.Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow slight deviation for the measurement data and make sure you do not mind before ordering. :
Неодамнешно

Слични понуди