.

.

New
YOMIUP Боја Восок Четка за Сликање Шанса Мебел Stencils Дома Декор 40mm

YOMIUP Боја Восок Четка за Сликање Шанса Мебел Stencils Дома Декор 40mm

DEN 225.36

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Дрво и наежвам.Големина : Околу 26 x 4 x 4cm/10.2 x 1.6 x 1.6 инчен(Dxšxv).Направени од премиум наежвам, восок четка нема да нула вашиот мебел.Голема глава дозволува поголем удар се постигне да се создаде текстура и заврши работни места, двапати побрзо.Квалитетот природни влакна.Работи со сите бои за реставрација на мебел и creats класичен потрага столици, маси, кабинети и ѕидови.Уживајте во поеколошки заврши и неспокојот сликарство искуство да се создаде око-фаќање на восок и боја работни места кои се вашите гости ќе љубов.Ергономски рачка овозможува совршена прецизност, така ќе имате повеќе контрола над вашите потези во вашиот занает и работа.Круг боја четка е со цел да се добие тешко да се стигне до пукнатини лесно и без никаков напор.Својот максимум наежвам задржување ќе се обезбеди сите ваши креда боја работни места излезе совршен.Заштедите време со добивање на тоа право за прв пат со право на четки.Опис Усвојување на високо квалитетни материјали, восок четка е издржливи и долготрајни употреба.Ергономски рачка овозможува совршена прецизност, така ќе имате повеќе контрола над вашите потези во вашиот занает и работа.Таа работи со сите бои за реставрација на мебел и creats класичен потрага столици, маси, кабинети и ѕидови.Можете да уживате во почиста заврши и неспокојот сликарство искуство да се создаде око-фаќање на восок и боја работни места кои се вашите гости ќе љубов.Пакет Вклучувајќи 1 x 40mm Професионални Креда Боја Восок Четка Сликарство Шанса Јасно Мек Восок Четка за Мебел Stencils Folkart Дома Декор Дрво Големи Четки со Природни Влакна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди