.

.

New
Заклучување Клешти, 2 парчиња Висока Јаглероден Челик Земјата Устата Директно Вилица Заклучување менгеме на назад Зафат Менгеме Заклучување Клешти Поставите Рака

Заклучување Клешти, 2 парчиња Висока Јаглероден Челик Земјата Устата Директно Вилица Заклучување менгеме на

DEN 376.56

Количина на стоки
Достапно

Фиксна заковки направете ја конекцијата повеќе поцврста која е безбедна и издржливи.На завртката фино прилагодување пресврт е лесно да се прилагоди на соодветна големина за да се стега.На труд-заштеда на поврзување прачка е направен од висок јаглероден челик, и на механичка енергија поврзување род се користи за да се поврзете две рачки за да се постигне ефект на стегање и труд заштеда.Круг виде ножот заби се силни да се одржи на работа.На caliper тело е фалсификувани од висок јаглероден челик кој е на термичка обработка, со висока цврстина и долг животен век.Карактеристики : 1. Фиксна заковки направете ја конекцијата повеќе поцврста која е безбедна и издржливи. 2. На завртката фино прилагодување пресврт е лесно да се прилагоди на соодветна големина за да се стега. 3. На труд-заштеда на поврзување прачка е направен од висок јаглероден челик, и на механичка енергија поврзување род се користи за да се поврзете две рачки за да се постигне ефект на стегање и труд заштеда. 4. Круг виде ножот заби се силни да се одржи на работа. 5. На caliper тело е фалсификувани од висок јаглероден челик кој е на термичка обработка, со висока цврстина и долг животен век. 6. Изработен од специјален пролет челик, високо ниво на толеранција, силна затегнувачка цврстина и трајност 7. Ергономски дизајн рачка, удобен и работната енергија.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Модел : RT-R05 Материјал : Висок Јаглероден Челик Тежина : Околу. 205g / 7.2 оз Должина : Околу. 125mm / 4.9 во(долго) 110mm / 4.3 во(краток) Пакет Листата : 2 парчиња Заклучување Клешти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди