.

.

New
ФИРМИ Ултра Мека 4-Слој Перат и Еднократно Инконтиненција Кревет Подлога - Водоотпорен Кревет Влошки, 34X36

ФИРМИ Ултра Мека 4-Слој Перат и Еднократно Инконтиненција Кревет Подлога - Водоотпорен Кревет Влошки, 34X36

DEN 1240.80

Количина на стоки
Достапно

Сите Нови иновативни дизајн и Премиум RMS underpad нуди удобност & водоотпорен заштита, води вашиот листови сува цела ноќ со четири слоеви на заштита. 4 слоеви на заштита : Делукс помеша ткаенина и премиум бранеа полиестер quilted врвот, мека полиестер fiberfill слој, Абсорбента внатрешниот слој, и Не се лизга латекс-слободен водоотпорен бариера.Оди во текот на дното лист за заштита на душек и листови од влага и боење.Апсорбира брзо и се заклучува во влага за најдобар во нега на кожата.Машина за миење & сува нормално поставување, благи кајгана може да се користи. 36" L X 34" В Мека Quilted Топ - Обезбедува мека и удобна допир и фитили далеку од влага, за ефикасно да се минимизира иритација на кожата.Абсорбента слој - Нуди максимална absorbency и течни задржување.Ладење Слој - Додава мекост и повеќе absorbency имајќи ладно и суво.Водоотпорен Долен Слој - Обезбедува да нема течење или вода боење на вашиот кревет или мебел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди