.

.

New
Батеријата Случај за iPhone 13, Подобрени 7000mAh Преносни Заштитна Полнење Случај Компатибилен со iPhone 13 (6.1 инчи) Батерија Продолжен Батерија Полнач Случај (Црна)

Батеријата Случај за iPhone 13, Подобрени 7000mAh Преносни Заштитна Полнење Случај Компатибилен со iPhone 13

DEN 212.64

Количина на стоки
Достапно

【ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА】 Само компатибилни со i Phone 13 (6.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе водич за тоа како да го користите, ќе им понуди целосна наплата или замена.0 Кутија вклучуваат : *1x упатство *1x случај*1x Lightning да USB кабел за податоци ВАЖНИ ЗАБЕЛЕШКИ : 1.1 инчи), не се компатибилни со другите модели, полнење кабел е вклучен во пакетот, и тоа го поддржува телефонот е вграден во слушалки и Car Play . [Не поддржува безжична полнење]. 【MAX ЗАШТИТА】 батеријата случај и не е само пренослив апарат, но, исто така, заштитник за вашиот iphone. 4 LED светла покажува колку енергија имате (25%50%75%100% ).Воскресна страни и хард-школка дизајн зголемува заштита на вашиот i Phone 13, трајни висока класа материјал за да се заштити вашиот i Phone од гребнатини, капки, влијанија и други секојдневно носат и солза.НЕ се заштити екран, НЕ се заштити екран, НЕ се заштити екран.Нашите батеријата случај е рачно, не се автоматски. Кога сакате да престанете да ја батеријата случај да го наполнам телефонот, притиснете го копчето за околу 3 секунди, тоа ќе престане да полнење.Ќе ви овозможи да ја синхронизирате податоци од вашиот i Phone од 13 до вашиот КОМПЈУТЕР и да го полните телефонот и без преземање на батеријата случај на исклучување. 100% компатибилен со сите i OS системи. 【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】 7000m Ah капацитет на батерија вградена литиум полимер батерија случај обезбедува дополнителни 150%+ моќ што е еквивалентно на дополнителни 8+ часа време на разговор или 12+ часа веб-прелистување време.Безжични полнење НЕ е поддржана од оваа батерија случај.Ве молиме да користите Apple кабел за податоци за да го наполните тоа; 2.ИМАЈТЕ предвид : * Ова батеријата случај е само погодна за i Phone 13 (6.Па можете да ги купите нашите производи без било каков ризик.Оваа батерија случај поддржува i Phone слушалки, покрај тоа, исто така, compatibles со i Phone Air Pods или било која друга безжична Bluetooth слушалки додатоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди