.

.

New
EmmaWu 1.2 Литри Аквариум Комплет Риба Резервоарот за Betta Guppy Желка Риба Ракчиња со LED Светла и Внатрешниот Филтер (Розева)

EmmaWu 1.2 Литри Аквариум Комплет Риба Резервоарот за Betta Guppy Желка Риба Ракчиња со LED Светла и Внатрешниот

DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно

Голема Јасност : Направен од високо-квалитет акрил, изработка на резервоар издржлив, лесен и ултра-јасно.Компактен Дизајн : Со мали димензии, резервоарот е погоден за мали или големи маси во канцеларија и во спалната соба.Led Светло и Внатрешниот Филтер : резервоарот опрема со Led светло и внатрешниот филтер, направи погодна за тропска риба, ракчиња, рак, влекачи и водни растенија.DC 5 V напојува : Вие само треба да се видиме полначот (Полначот НЕ е вклучена) за напојување на филтерот и светла.Голема Јасност : Направен од високо-квалитет акрил, изработка на резервоар издржлив, лесен и ултра-јасно; Влијание Дизајн : Со мали димензии, резервоарот е погоден за мали или големи маси во канцеларија и спална соба; Led Светло и Внатрешниот Филтер : резервоарот опрема со Led светло и внатрешниот филтер, направи погодна за тропска риба, ракчиња, рак, влекачи и водни растенија; DC 5 V напојува : Вие само треба да се видиме полначот (Полначот НЕ е вклучена) за напојување на филтерот и светла.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди