.

.

New
Крпа Бања Сетови, Bunny и Пролетта Цвеќиња Крпи 3-Парче 1 Бања Пешкир 1 Алишта 1 Рака Пешкир, Бања Пешкир Сет од 3 Мека Multifuntion за Домашна Кујна Хотел Салата Пливаат Спа

Крпа Бања Сетови, Bunny и Пролетта Цвеќиња Крпи 3-Парче 1 Бања Пешкир 1 Алишта 1 Рака Пешкир, Бања Пешкир Сет

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Функција : Многу абсорбента крпи дава нежен мека на допир за да вашето тело, нежна за кожата за двете деца и возрасни, издржлив материјал, па може да ги користите за долго време, брилијантни бои даваат елегантен изглед за вас бања, лесни за лесна за носење, можете да го користите за повеќе погодно во секоја прилика, бидејќи тоа е премиум квалитет и брзо сушење.Multifuntion : Овој уникатен крпи е avaiable било каде, може да се користат за тренингот, спортското игралиште, базен, трчање, добро декоративни крпи за канцеларија, хотел, спа, плажа, базен, затворен & отворено спортски активности, тоа е исто така идеална за користење како свадба, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Мајката, Eater, Патрик Ден, Денот на Независноста, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Одмор подарок или било кој настан.Совети за нега на : Машина мијат со деликатна циклус без протриване, не кајгана, не сува чиста, не железо, ние го препорачуваме за перење со ладна вода пред првата употреба, собори сува на ниска топлина или висат нив да се исуши.Материјал : Полиестер микрофибер + чист памук, прилагодена еден двострано печатени крпа сет, тие се изработени од природни материјали, нема штетни супстанции или било каков синтетички материјали се додаваат во текот на процесот на производство, тоа е безбедно за вас и за околината.Димензија : Крпа сет вклучува една бања пешкир 60" X 30", една рака крпа 28" X 16", и еден пешкир 13" x 13", овие одлични и функционални мерки се идеални за секојдневна цели на овие крпи, тоа е исто така одличен декорација на секој дом или хотел бања.Не грижете се за по-продажбата на која било причина, ако не сте задоволни, ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ако сакате да се вратите или размена на производи, ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро.ALAZA Бања Пешкир Поставите Бања Луксузни Декоративни Поставите Бања Пешкир Рака Крпа Алишта Мека Повеќенаменски за Домашна Кујна Хотел Фитнес, Јога Спа Три Големини-парче крпа сет вклучува 1 Бања Пешкир, 1 Рака Крпа & 1 Алишта 1 Бања Пешкир : 60 од 30 инчи(76.Не користите кајгана или ткаенина softeners додека за перење, како тоа штети на квалитетот. 4cm) 1 Рака Крпа : 16 од 28 инчи(40.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди