.

.

New
РАДИКАЛНИТЕ за Еднократна употреба Кертриџ Тетоважа Игли Круг Лагер со Мембрана 20pcs (14 Круг Лагер)

РАДИКАЛНИТЕ за Еднократна употреба Кертриџ Тетоважа Игли Круг Лагер со Мембрана 20pcs (14 Круг Лагер)

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

Високи перформанси Игла Касети со мембрани од страна на Радикални Тетоважа Снабдување.Производ Круг на Лагер Игла Касети со Мембрана Големина на Игла - Стандард #12 Игли Мерач/Дијаметар Бренд - Радикални Продаваат Во Кутии на 20pcs Sterilized - ЕМ Гас Стерилни Компатибилност - Овие касети се индустриски стандард и ќе ги собере сите машини и костец.Овие касети има мембрана за да го спречува мастило плукаат назад.Радикалните Игли се направени со висок квалитет челик и висок квалитет на лемење.Овие касети има прецизност јасно сива совет за визуелна контрола на & совршен мастило проток.Овие игли се оди преку строга контрола на квалитетот за да бидете сигурни дека ќе добиете голем висок квалитет тетоважа игла.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди