.

.

New
Aubrie Дома Црвени Акценти Камион Памук, Везени 3-Парче Тоалет-Бања Рака Крпа Поставите Елка Фарма, Црвена Бела

Aubrie Дома Црвени Акценти Камион Памук, Везени 3-Парче Тоалет-Бања Рака Крпа Поставите Елка Фарма, Црвена

DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно

ОДМОР УКРАСУВАЊЕ : Одлична за додавање на одмор навиваат за секоја бања, без разлика дали тоа е вашиот господар бања, гостин тоалет или во прав соба.ИЗВЕЗЕНА НОВОГОДИШНИ ЕЛКИ : Свежи бели крпи функција на извезена пикап камион и елката на секое парче.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУК : Овие празник крпи се направена од 100% памук за мекост и absorbency.ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?Собата е опремена со бања пешкир (24" x 48"), рака крпа (16" x 25"), и алишта (12" x 12").ЛЕСНО СЕМЕЈСТВА : Кога е време да се исчисти, едноставно се фрли овие крпи во миење на еден кул, нежни циклус.Поставување на сцена за време на празниците со Црвен Камион бања пешкир сет од Aubrie Дома Акценти.Ова три парче сет доаѓа со бања пешкир, рака крпа и алишта — сите изработени од 100% мека и абсорбента памук.Секое парче карактеристики везени пикап камиони и Новогодишни елки на бела крпа.Дали можете да ги користите овие крпи во вашиот господар бања, гостин бања или во прав соба, ќе бидете сигурни дека да се чувствуваат празник дух!За лесно нега, овој сет е машина перат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди