.

.

New
Ѕвезда PS-Z9325 Елемент Замена на Комплет

Ѕвезда PS-Z9325 Елемент Замена на Комплет

DEN 3322.32

Количина на стоки
Достапно

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 2.7 Кг.Ѕвезда PS-Z9325 Елемент Замена на Комплет.Ѕвезда е водечки провајдер на вистински ОЕМ замена на делови за комерцијални кујната индустрија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди