.

.

New
Momenta Z Круг Лопез И Од Неодамна Екран Матрицата, Сина

Momenta Z Круг Лопез И Од Неодамна Екран Матрицата, Сина

DEN 83.52

Количина на стоки
Достапно

Содржи : 3 парчиња.Лепило поддржани.Без линија паузи.Силни и издржливи.Големина : 5 x 5 инчи.За разлика од стандардните stencils, Momenta екранот stencils имаат посебна мрежа позадина која им овозможува на нашите дизајни за да имаат повеќе сложена детали.Нашите stencils имаат леплив назад што помага да се спречи боја од Крварење.На stencils се обновливи и перат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди