.

.

New
Stromberg Карлсон CC-300 Производ Додаток Hitch Прилагодливи, Црна

Stromberg Карлсон CC-300 Производ Додаток Hitch Прилагодливи, Црна

DEN 4489.20

Количина на стоки
Достапно

2" hitch за патување приколки и петтата тркала.Болт (Класа I) или заварување (II Класа) врз рамката.За користење со велосипед полици, товарни превозници и други додатоци.Да не се користи за влечење на автомобили или пловила, ако им била заклучена во Класа I конфигурација.Месеци на страна ѕидот на рамка или хоризонтално на ѕидот на C-канал или I-зрак со аглеста хардвер.Сакаме нашите CC-100 Товар Caddy но немаат hitch да се качи во тоа Треба место да се качи на вашиот Stromberg Карлсон Велосипед Рек/Превозникот но немаат доверба во силата на твојата шуплива браник Проверете нашата Прилагодливи Додаток Hitch за сите вашиот товар сметководствена потреби.Дозволете ни да ви помогне да добиете ѓубре надвор од вашиот багажникот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди