.

.

New
6 Светлина Современата Кујна ПРЕДВОДЕНА Островот Светлосни Тела со Јасни Ребрести Стакло, Полиран Никел

6 Светлина Современата Кујна ПРЕДВОДЕНА Островот Светлосни Тела со Јасни Ребрести Стакло, Полиран Никел

DEN 3839.76

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики На Современиот Дизајн Со Полиран Никел Заврши И Јасно Ребрести Стакло.Совршен За Да Светне Било Бања, Спална Соба, Трпезарија, Foyer, Ходникот, Кујна, Дневна Соба, Или Канцеларија.Користи 6 x 34 Вати Интегрирани LED Низа Dimmable (Вклучени) 2450 Lumens; 3000 Kelvin; CRI Индекс 90. Островот Светлина Димензии : Висина 8.50 Инчи; Ширина 13.75 Инчи; Должина 40.25 Инчи.Дизајниран Да Се Монтира На Таванот И Hardwired 120 Volts.Безбедност Оценка : c ETLus Наведени За Употреба Во Сува Локации.Монархот Прошетка - 34 W 6 LED Линеарна Лустерот - со Современите инспирациите - 8.5 инчи висок страна 13.75 инчи широка Полиран Никел Заврши со Јасни Ребрести Стакло.Форумот Полиран Никел асиметрични рацете држете clear (бриши) ребрести стакло за да изгледаат што додава whimsy да модерен стил.На Монархот Прошетка 6 светлина линеарна лустерот создава визуелен интерес од кој било агол, давајќи илузија на движење, секаде каде што можете да изберете : јадење области, ki Color Температура : 3000 KLumens : 2450 CRI : 90 Hour Оценка : 40000 Hours Canopy се Вклучени : Yes Shade се Вклучени : Yes Canopy Дијаметар : 10 x 24 Dimable : Yes Dimable : Yes.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди