.

.

New
iStyle 2in1 Видиме Макро Широк Агол Леќа

iStyle 2in1 Видиме Макро Широк Агол Леќа

DEN 948.00

Количина на стоки
Достапно

20 X Макро Леќа : Карактеристики - Се јасни детали за мали објекти. 0.6 X Широк Агол Леќа - широк Агол леќа на камерата го фати 40% повеќе од сликата.Универзална монтажни менгеме градежните работи со повеќето типови на мобилни телефони.Широк агол леќа често се користи за панорамски фотографии, природата, сценарија и групна фотографија фотографија.Ние обезбедуваме 11 Месеци Гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди