.

.

New
Woodcessories - Вистински Камен Случај Компатибилен со iPhone X/Xs, EcoBump Камен (Вулкан Црна)

Woodcessories - Вистински Камен Случај Компатибилен со iPhone X/Xs, EcoBump Камен (Вулкан Црна)

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

✔ СИТЕ ПОЗАОБЛЕНА – Крајната заштита за вашиот i Phone направен од вистински чеша Ултра тенки & светлина камени слоеви Компатибилен со Безжично полнење (Qi). ✔ ЗАШТИТА – Доаѓа со капка-доказ Воздух-Шок рамка (мек силикон) Дисплеј заштита благодарение на минимално подобрена рамка. ✔ УДОБНОСТ – Поддржува безжична полнење (Qi брза безжична технологија) Лесен Клик-Во Систем на Слободен пристап до сите контроли. ✔ КВАЛИТЕТ – Посебен слој прави камен флексибилни & отпорен на гребење Прецизни cutouts за камерата & јазик. ✔ ИНДИВИДУАЛНОСТ – 100% уникатен дизајн Секој случај изгледа и да се чувствува различно се Развива една убава патина преку проширена употреба За секој производ, продадени ние засадете дрво.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди