.

.

New
eiEuuk Види Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Smartwatch,Тенка Меки Силиконски Wristbands Замена за Fitbit Luxe Жени Мажи 2021,SmallLarge, Црно-Темно сина&Бело

eiEuuk Види Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Smartwatch,Тенка Меки Силиконски Wristbands Замена за Fitbit

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилност : Само одговара за Одговара малку Luxe САМО. (ЗАБЕЛЕШКА : Tracker не е вклучен).Ве молиме Бидете сигурни дека вашата види модел пред изборот на ремени.Бендот Големина : Мала големина одговара за 5.1"-7.1"(130mm-180mm) зглобовите; Голема Големина одговара за 6.1"-8.7"(155mm-221mm) зглобовите; големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб,Совршено се вклопуваат за работи, пливање, возење, вежбање, партии, качување, пешачење, патуваат и повеќе активности на отворено.Инсталирање на Компресија калапи процес, цврсти и издржливи, на мекоста е умерен, носат многу удобно.Различни Бои:го Персонализирате вашиот Luxe Smartwatch да одговара на вашето расположение и дневни стил.Компатибилен со : Ова замена силикони бенд САМО компатибилни со Одговара малку Luxe САМО.Ве молиме Бидете сигурни дека вашата види модел пред изборот на ремени.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали се види дојде со пакет : Не, Само доаѓаат со 3 замена бендови за Одговара малку Luxe Smart Watch.Не вклучуваат види уред.П : Ако јас се наоѓам на објектот рака неисправни, како би можел да го добие за размена A : Можете да контактирате со услуга или e-mail на нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне со тоа.П : Ако јас не сум задоволен со овој производ, може да не се врати тоа и да добијат враќање На : Секако, можете да се вратите бендови и да се добие целосна наплата ако не сте задоволни со производот.Како да контактирате со нас : Начин 1 : На оваа страница, кликнете на inchei Euukinch веднаш до inch Sold byinch, а потоа кликнете на постави прашање на десната врвот на страницата.Начин 2 : пријавете се во вашата сметка изберете inch Your ordersinch се најде цел ID кликнете inch Contact sellerinch.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди