.

.

New
DOITOOL 100pcs Стоматолошки Оптоварување Пластични PC Заби Оптоварување Заб Пополнување Помошни Алатка за Ендодонтско Лечење (Зелен)

DOITOOL 100pcs Стоматолошки Оптоварување Пластични PC Заби Оптоварување Заб Пополнување Помошни Алатка за Ендодонтско

DEN 290.16

Количина на стоки
Достапно

Стоматолошки Мешање Совети со Исклучителна изработка, обезбеди популарност, и нови.Нашите пластични оптоварување материјал е подобро, и тие се лесен и хигиенски да се користи.Ортодонтски Матрица Оптоварување Главно се користи за реставрација на втората класа празнина на posterior заби.Тие се изработени од високо - квалитетни пластични материјали, безбедни и здрави, и може да се користат со доверба.Постојат многу производи во една кутија, која може да се користи повеќе пати.Опис Овие се перфорирани заб оптоварување, направени од високо - квалитетни пластични материјали, и може да се користи безбедно и сигурно.Корисни алатки специјално користи за пломби да се направи заби поздрав.Погоден за болници, стоматолошки болници, стоматолошки клиники, итн.заслужуваат да го имаат.Карактеристики - Материјал : Пластика.- Големина : За 1. 90 X0. 30 X0. 10см/ 0. 75 X0. 12 X0. 04inch.- Тие се изработени од високо - квалитетни пластични материјали, безбедни и здрави, и може да се користат со доверба.- Материјалот е подобро, и тие се лесен и хигиенски да се користи.- Главно се користи за реставрација на втората класа празнина на posterior заби.- Таписерии изработка, обезбеди популарност, и нови.- Постојат многу производи во една кутија, која може да се користи повеќе пати.- Боја : Зелена.- Големина на : 1. 9 X0. 3 X0. 1 CM.Пакет Вклучувајќи 100 x стоматолошки оптоварување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди