.

.

New
2 парчиња Сечење Snips, Калај Snips, Мултифункционални Професионални Сечење Snips Жица Snips Машина, Лево Намали Snippers

2 парчиња Сечење Snips, Калај Snips, Мултифункционални Професионални Сечење Snips Жица Snips Машина, Лево Намали

DEN 782.16

Количина на стоки
Достапно

[SK5 Челик] сечење На shears се направени од SK5 челик, со остри ножот, што е лесно да се намали објекти, силни и издржливи, и има долг животен век. [Високи перформанси] шефот на жица машина е црна, висока цврстина, добра цврстина, удобен и практичен, и отворањето големина е за 41 mm/1.6 инчи. [Широка употреба] жица машина е безбедно и издржливи, и може да се користи за различни сечење работа, инженеринг и одржување електро одржување, алуминиум сечење, пластични сечење, итн. [Анти-лизга дизајн] Професионални калај shears се изостри serrations, против пролизгување дизајн и целокупната борбата против третман, кој го спасува напор и време. [Пролет-Assisted Дизајн] жица машина, исто така, има пролет-assisted дизајн, кој е лесен и брз, и има карактеристики на експлозија-доказ.Должината на машина главата е околу 95 mm/3,7 инчи.Спецификација : Предмет Тип : Сечење Snips Product Материјал : Sk-5 Steel Product Боја : Green Product Модел : Лактот Shear Opening Големина : Прибл. 41mm / 1.6 in Features : Експлозија-proof Product Должина : Околу. 205mm / 8.1 in Length на Машина Глава : Прибл. 95mm / 3.7 in Package Листата : 2 x Калај Snips.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Cutting Snips
Product Material:
Sk-5 Steel
Product Color:
Green
Product Model:
Elbow Shear
Opening Size:
Approx. 41mm / 1.6in
Features:
Explosion-proof
Product Length:
Approx. 205mm / 8.1in
Length of Cutter Head:
Approx. 95mm / 3.7in
Package List:
2 x Tin Snips :
Неодамнешно

Слични понуди