.

.

New
Пластични Тест Цевка Багажник, 3 Парчиња Монтажни 24 Дупки Лабораториски Тест Цевка Држачот за 25mm Тест Цевки(24 Дупки)

Пластични Тест Цевка Багажник, 3 Парчиња Монтажни 24 Дупки Лабораториски Тест Цевка Држачот за 25mm Тест Цевки(24

DEN 350.16

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Пластика.ПАКЕТ ЛИСТАТА : 3 парчиња 24 дупки тест цевка полици.ПРИМЕНА : се Користи за лабораторија, училиште училница, дома.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Мерки за приближно 25 * 10.5 * 7cm/9.8" L x 4.1" W x 2.75" H(собраа), може да се одржи 24 парчиња цевки целосно.МОНТАЖНИ : пластични тест цевка носителот доаѓа со 3 одделни парчиња и треба да бидат собрани, лесно да се размонтираат и инсталирате.Спецификација : - име на Производ : Цевка Рек Носителот - Материјал : Пластика - Производ големина : 9.8" L x 4.1" W x 2.75" H - Боја : Бела Пакет листата : 3pcs x Цевка Полици Љубезно забелешка : Поради осветлување ефект, displayer 's леснотија и упатство за мерење може да има и некои мали различни во боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект.Се надевам дека ќе разбирање!Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди