.

.

New
Tiamu Примачот за 360 Десктоп Компјутер, Лаптоп Игри USB 2.0 Игри Приемник (Црна)

Tiamu Примачот за 360 Десктоп Компјутер, Лаптоп Игри USB 2.0 Игри Приемник (Црна)

DEN 2380.80

Количина на стоки
Достапно

Употреба до четири Контролори и четири Слушалки истовремено со еден Игри Приемник.Ќе работи со иднината 360 додатоци и обезбедува до 30-метарски опсег за целосна слобода.Лесно се интегрира со PC игри сценарија и ги користи истите обврзувачки технологија како 360. На за 360 Игри Примачот за Windows ви овозможува да се земе вашиот квалитет, игри искуства на кои можете да уживаат на вашата конзола и искуство нив на вашите Игри за Windows платформа.Приклучоци во КОМПЈУТЕР со USB приклучок и има шест метарски кабел.Идните возачи кои се достапни за Windows Vista TM и Сила Повратни информации за Трки Тркала.Tiamu е регистриран бренд.Само продавачот кој е овластен од страна на Tiamu може да се продаде под Tiamu.Tiamu работа за да се обезбеди најдобрите производи и услуги на секој клиент.боја : blackmaterial : ABSsize : 12x8x1cm Package Содржина : 1 x приемникот 1 x CDOnly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди