.

.

New
Во Детелина Connectin Колкот и Заеднички Прав Додаток за Кучиња (12 Мл) & Скок Chews Мека за Секојдневна Заедничка Грижа и Издржливост Поддршка за Кучиња (5.3 Мл)

Во Детелина Connectin Колкот и Заеднички Прав Додаток за Кучиња (12 Мл) & Скок Chews Мека за Секојдневна Заедничка

DEN 362.40

Количина на стоки
Достапно

ЗАЕДНИЧКИ ТАПАЦИР, ФЛЕКСИБИЛНОСТ, ПОДМАЧКУВАЊЕ состојки во Connectin : глукозамин, хондроитин & хијалуронска киселина. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако вашето домашно милениче е незадоволен, ве молиме контактирајте со продавачот за целосно враќање на средствата.Од 1996 година, стотици илјади милениче родители и ветеринари се верува на клинички поддршка на In Clover е природен милениче додатоци.Скокот е совршено решение за снабдување активни кучиња со моќна дневна заедничка поддршка за да ги задоволат нивните активни потреби.Поддршка беспомошна, стареење тела или заштита на млади, здрави зглобови со Connectin.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди