.

.

New
Modubuying Нерѓосувачки Челик Вечера Лажици и Предници Сет од 2 Направени од Страна на Јужна Кореја, Прибор Поставено, Само Хранење

Modubuying Нерѓосувачки Челик Вечера Лажици и Предници Сет од 2 Направени од Страна на Јужна Кореја, Прибор

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОК КВАЛИТЕТ Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик(18/10 нерѓосувачки) во Јужна Кореја.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - од Нерѓосувачки Челик се лесни за чистење, едноставно се фрли ги во машина за миење садови.Издржливи Нерѓосувачки Челик е долго траење, дури и после многуте перења.СМЕШНИ КАРАКТЕР - може да се направи забава оброк време од страна на ласерски означување на интересни ликови.Ласерски означување не ги брише лесно и не го користи боја, па тоа не кора се исклучи или да произведуваат штетни состојки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди