.

.

New
Twoborn - Опремени Креветчето Лист за Близнаци, Премија Од Памук Џерси, Одговара на Стандард Креветчето и Душек, Близнак Работи Близнак бебе соба Постелнина

Twoborn - Опремени Креветчето Лист за Близнаци, Премија Од Памук Џерси, Одговара на Стандард Креветчето

DEN 430.80

Количина на стоки
Достапно

За оваа точка Twoborn е ПРВА градинка и облека бренд наменета исклучиво за близнаци!Ова навистина уникатна опремени креветчето лист е прослава на исчекување и радост на близнаци!ВИСОК КВАЛИТЕТ – Нашите креветчето листови не се само уникатно дизајниран за близнаци, тие се направени на премија, супер мека 100% џерси памук.Ќе сакаат да се чувствуваат и на бебиња ќе уживате во спиењето на удобност.Покрај тоа, трајно еластична бенд обвива на целиот пат низ душек, обезбедување на додадена безбедност.БЕЗБЕДНОСТ на СЕРТИФИЦИРАН - Во Twoborn, имаме цврста посветеност на безбедноста и квалитетот.Ние се гордееме со нашата дизајни, премиум материјали и експерт за изработка.Сè што ние производство е безбедноста сертифицирана е во согласност со U. S. дете прописи за безбедност.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на БЛИЗНАЦИ И МАЈКА НА МУЛТИПЛИ - знаеме од прва рака како посебни близнаците се, и колку е тешко тоа може да биде да се најде расадник најважен кои навистина го прослават радост на постоење на множители.Нашата градинка производи се дизајнирани со бебиња потреби и родители сака во умот.Се МЕША И НАТПРЕВАР – се Создаде симпатична бебе соба со координирање со други Twoborn производи – креветчето листови за промена на подлога опфаќа, медицинска перница опфаќа, бебе swaddles, burp облека, бебе облека, па дури и твин-специфични ѕид уметност.ЛЕСНО се ГРИЖИ, СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА – Машина за миење и сува.Одговара на стандард креветчето душеци – 52" X 28" X 8".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди