.

.

New
Диско Светлина за Автомобил Диско Топка менувачот со Музика Звук Активира Multicolor Диско Топка Батерија Управувана RBG Диско Топка Забавна Атмосфера за Автомобил Соба

Диско Светлина за Автомобил Диско Топка менувачот со Музика Звук Активира Multicolor Диско Топка Батерија Управувана

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

БАТЕРИЈА УПРАВУВАНИ : Овој пренослив DJ светлина топката вклучува вграден-на полнење на батеријата, доаѓа со USB кабел за податоци за USB адаптер, моќ банка, лаптоп и USB автомобил полнач.ЗВУК АКТИВИРА RBG БОИ : контрола на Звук, музика сенце и ритам за танцување, пак на музика или се судрите со звук, DJ светла ќе флеш со ритам, искуство на сцената светлосни ефекти.ПРЕНОСНИ и ЛЕСЕН за КОРИСТЕЊЕ : Преносни DJ светилка, преносни носат, џеб атмосфера, може да се земе било каде, тежина 38g, 53*53*55мм, утврден со магнетни лимови.ЗАБАВНА АТМОСФЕРА : 3 боицрвена, сина, зелена, бои флеш пак, звукот-уреди со покажувач на ритамот на молњи, и нема звук е исклучено.ДОВЕРБА се КУПИ : Нашите високо квалитетни диско топка светлина pertect за автомобили, спални соби, божиќ светла, дома партија итн.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот DJ светлина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Автомобил Диско Топка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди