.

.

New
Теал Растенија Се Зголеми Neroli Лице Магла

Теал Растенија Се Зголеми Neroli Лице Магла

DEN 302.64

Количина на стоки
Достапно

Природно формулиран со Органски Rosewater и Neroli Екстракт, Нашиот слаб е и освежување и хидратантен.Спреј за да го поставите шминка или хидрат вашето лице во текот на денот.Rosewater е познат за смирување на умот и духот.Состојки : Аква (Вода) Rosa Centifolia Цвет Вода (Роуз Вода) Органски Цитрус Aurantium Амара (Neroli) distillate Rosa Damascena (Роуз) distillate Leuconostoc/Ротквица Корен Ферментира Filtrate(Leucidal Течност).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди