.

.

New
Sallie Домати Кофа Торба & Tote Додатоци, Црна

Sallie Домати Кофа Торба & Tote Додатоци, Црна

DEN 165.84

Количина на стоки
Достапно

Ќе добиете сет од 4 чанта нозе вклучувајќи подлошки.Земја на потекло : Кина.Производ Димензија : 4.0"L x 3.0"W x 0.15"H. Пакет Димензија : 4.0" L x 0.05" W x 0.15" H. Овие професионален изглед на античкиот кофа торба нозе се совршени за purses, ранци и чанти!чанта нозе помогне во спречување на дното на вашата торба од добивање валкани.Исто така, тие го додадете стабилност на дното на вашата торба.Овие торба нозе мерка 1/2in во дијаметар.Ќе добиете сет од 4 чанта нозе вклучувајќи подлошки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди