.

.

New
Птица-Западен Tanager Спорт Фитнес Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Daypack

Птица-Западен Tanager Спорт Фитнес Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Daypack

DEN 1360.80

Количина на стоки
Достапно

Опис На Производот Superfine Вода-Отвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Двојно Патент Отворање, Лесно Да Се Преземе.Главната Џеб Е Доволно Голем Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби : Можете Лесно Може Да Се Стави Ipad Mini, Лаптоп, Лесна Облека И Некои Лични Предмети.Додатоци Структура На Три-Димензионални Мали Џеб Во Внатрешноста На Главниот Патент Џеб, Со Патент Џеб Надвор, Прилагодлив Рамо, Рака.Применливи Сценарија Може Да Се Користи За Шопинг, За Работа, За Слободно Патување, Mountaineering, Велосипедизам, Итн.Инструкции За Перење Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Наместо На Белење.Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.Опис На Производот Superfine Вода-Отвратителен Полиестер Платно, Ја Имитира Најлон Мека И Мазна Webbing.Двојно Патент Отворање, Лесно Да Се Преземе.Главната Џеб Е Доволно Голем Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби : Можете Лесно Може Да Се Стави Ipad Mini, Лаптоп, Лесна Облека И Некои Лични Предмети.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди