.

.

New
Конектори 1.5 м/3m5m10M VGA Кабел за Продолжување HD 15 Pin Машки да Машки VGA Кабли Кабелот Жица Линија Бакар Core за PC Монитор Проектор - (Боја: 4.5 м)

Конектори 1.5 м/3m5m10M VGA Кабел за Продолжување HD 15 Pin Машки да Машки VGA Кабли Кабелот Жица Линија Бакар

DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно

Боја : 4.5 метри.Пакетот Вклучува : 1 X VGA Машки Да Машки Кабел (Не мало пакет). 100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет HD15 VGA кабел за продолжување на вашиот монитор.Оваа VGA Кабел се поврзува КОМПЈУТЕР или лаптоп со проекторот, LCD монитор, и други видео дисплеј систем преку VGA конекција.Референца Наслов : 1.35 м 2.7 m 4.5 м 9m 1080 P VGA HD 15 Pin Машки Да Машки Продолжување Кабел Кабелот За PC Лаптоп, лцд Проектор HDTV Monitor Descriptions : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет HD15 VGA кабел за продолжување на вашиот монитор.Оваа VGA Кабел се поврзува КОМПЈУТЕР или лаптоп со проекторот, LCD монитор, и други видео дисплеј систем преку VGA конекција.Целосно заштитени VGA/SVGA продолжување или замена на кабел.Секој SVGA Кабел имаат две висока густина HD15 конектор со thumbscrews.Спецификации : Предмет Тип : VGA Машки Да Машки Cable Jacket Материјал : PVCConnector : Никел-Plated Color : Црна(Кабел) + Сина(Полнач)Кабел должина : Околу. 1.35 м 2.7 m 4.5 м 9m Connector НА : VGA 15-Pin male Connector Б : VGA 15-Pin male Max Резолуција : до 1920x1080, но точната max резолуција зависи од вашиот видео излез device Style : Dual магнет прстен design Applications : Компјутер, Проектор и сл.Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X VGA Машки Да Машки Кабел (Не мало пакет)Точка специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : None Package : No Model број : VGA Монитор Продолжување Кабел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди