.

.

New
CVHOMEDECO. Primitives Овална Декоративни Плоча Дрвени Свеќа Плоча Селски Treenware Дом и Канцеларија Décor Уметност, 16 x 4-1/2 x 1-1/2 Инчи

CVHOMEDECO. Primitives Овална Декоративни Плоча Дрвени Свеќа Плоча Селски Treenware Дом и Канцеларија Décor

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Мерки е 16" x 4-1/2" x 1-1/2"H. Направени од дрво занаетите и антички бои заврши.Користете само како декоративни затворен акцент парче, не се погодни за било која храна услуга.Со природен допир и текстура за да се создаде селски дизајн дојде на живот.Може да се користи како столб свеќа плоча, собирање на носителот, собирање на екранот носителот, succulents исушени цвеќиња колонист носителот, занает проекти, одмор украсување, свадби, услуги, проектирање, секојдневни украсување или како treenware декорација итн.Одлична идеја за дом, канцеларија, кујна, кабината, mantel, кабинет, полици, багажник, bookcase, tabletop, windows, Падне, денот на Благодарноста, Божиќ партија, одмор, фестивал, сезонски décor.Ќе најдете дека тоа се донесе вашиот дом повеќе посебни, шик, земја и гроздобер.CVHOMEDECO.е дом и градина занаети снабдувач.Плочата е направен од дрво занаетите и антички бои заврши.Користете само како декоративни затворен акцент парче, не се погодни за било која храна услуга.Со природен допир и текстура за да се создаде селски дизајн дојде на живот.Може да се користи како столб свеќа плоча, собирање на носителот, собирање на екранот носителот, succulents исушени цвеќиња колонист носителот, занает проекти, одмор украсување, свадби, услуги, проектирање, секојдневни украсување или како treenware декорација итн.Одлична идеја за дом, канцеларија, кујна, кабината, mantel, кабинет, полици, багажник, bookcase, tabletop, windows, Падне, денот на Благодарноста, Божиќ партија, одмор, фестивал, сезонски décor.Ќе најдете дека тоа се донесе вашиот дом повеќе посебни, шик, земја и гроздобер.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди