.

.

New
Alvin е Кабли Д-допрете Splitter Кабел со Прекинувач Машки DTap до 4 Женски D Допрете 2 DC USB за V-Планината Батеријата за ARRI/ЦРВЕНА Камера LCD Монитор LED Светло во Видео Двонасочн?

Alvin е Кабли Д-допрете Splitter Кабел со Прекинувач Машки DTap до 4 Женски D Допрете 2 DC USB за V-Планината

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

Двонасочна pluggable : D : D-допрете го донесува 3x4 порта дизајн, без разлика од пред или обратен правец, уредот може да биде брзо вклучен во штекерот.Со екстра 2 DC излез (8 V и 12 V) за повеќе камера монитори, led светла, и други DC уреди.USB 5 V-2.1 НА излез може, исто така, снабдување на енергија за мобилни телефони или други уреди.Кабел Должина : 4.3 инчи (11cm), max протегала до 39inches (100cm).Приклучете : D : D допрете Машки Конектори.Додаток B : 4 Порт Д-допрете Женски Конектор.Приклучокот C : USB 5 V/2.1 А. Plug D : ДК 8 V.Приклучокот Е : DC 12 V.Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, не потенцијален дефект проблеми пред превозот.Ве молиме контактирајте со нас ако кабелот сте примиле е неисправен или не функционира.Ние ќе ги реши проблемите правилно или ви испрати нова замена одеднаш.Alvin е Cables As професионална приклучок и кабел производителот, ние производство и продажба на ефективни конектори, како и кабли.Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашето барање.Згора на тоа, тоа е дозволено да се прилагодите на кабли според вашите барања.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, да ми кажете што сакате, и ние ќе резервни no напор за да се задоволат вашата потреба.Она што е уште поважно, ние може да ви даде попуст ако цел голем број на конектори и кабли.Ако сте заинтересирани за нив, ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди