.

.

New
3pcs Памук Луксузни Бања Крпи Сет за Жени Мажи Бања, Кујна 1 Бања Пешкир 1 Рака Крпи 1 Washcloths - Уметност Polka Точка Црно Бело

3pcs Памук Луксузни Бања Крпи Сет за Жени Мажи Бања, Кујна 1 Бања Пешкир 1 Рака Крпи 1 Washcloths - Уметност

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

★ Спа Бања Крпи Сет : вклучува 1 бања крпи на 60x30 инчен(152.4x72.6cm); 1 рака крпи на 28x16 инчен(71x40.5cm); 1 washcloths на 13x13inch(33x33cm). ★ Памук Бања Крпи Материјал : полиестер (печатени површина) + 100% памук, лесни и тенки, дебели ткаенина, силната апсорпција на вода, меки и удобни; не исчезнува, трајни, мека и кожа-пријателски, виткање процес е фирма и не се отвори темата. ★ Брз Сува Бања Крпи : Овие кујнски крпи се абсорбента и сува брзо, па можете да ги користите повторно и повторно.Вие не мора да се грижите за влажна рака крпи или washcloths во вашата бања.Тие се одлични за на базен или како салата крпи, како и. ★ Личност Дизајн : На живописни бои и модерен изглед на нашите крпи се гарантира да се убаво се дополнуваат вашиот Памучна Крпа Поставите додава еден допир на елеганција на секој дом décor, хотел, спа и ученичкиот дом. ★ Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања додека ги прима објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се осигурате дека вашиот проблем е правилно решена.Грижа За Вашиот Микрофибер Крпи Tips1.Секогаш се мијат крпи одделно да се минимизира lint.2.Производот не е погоден за scalding на висока температура над 40 степени.3.Не користите кајгана, ткаенина softeners, и железо, како што тоа може да го оштети својот квалитет.4.Крпа има бела позадина.Не присилува сува после миење, и непречено, во насока на влакното да се одржи оригиналниот модел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди