.

.

New
ZEM Четка Златна Taklon Агол Шејдерите Четка Поставите Големини 1/8, 1/4', 3/8, 1/2

ZEM Четка Златна Taklon Агол Шејдерите Четка Поставите Големини 1/8, 1/4', 3/8, 1/2

DEN 318.00

Количина на стоки
Достапно

Златна taklon висок квалитет помеша синтетички аголна четка поставите големини 1/8", 1/4", 3/8" , 1/2".Мулти медиуми четки одлични за на доградба на акрилни и акварел бои.Лесно да се исчисти и издржливи.Гел четки за нокти techs.Краток рачки. 100% Задоволството Загарантирана - Добра пролет и задржете многу боја.Ве молиме погледнете големината на табелата слика!Големината може да се разликува од Mfg да Mfg.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди