.

.

New
ЃОРГЕ МОМЕНТ Flameless Свеќи, Празник Оркестарот Светла LED со Далечински Тајмер, Снег Сцена Вистински Восок од Свеќи Батерија Управувана, Божиќ Подарок светне Табела Со

ЃОРГЕ МОМЕНТ Flameless Свеќи, Празник Оркестарот Светла LED со Далечински Тајмер, Снег Сцена Вистински Восок

DEN 701.52

Количина на стоки
Достапно

Далечински Functions POWER : ON / OFFTIMER : 2/4/6/8 Hrs MODE : Свеќа / Light DIM : Brightness + / -Како да го користите Timer1.Ако ви се најде еден прекрасен празник декорација или одличен Божиќ за вашите пријатели, семејство или деца, ова Снег Сцена Flameless Свеќи Сет на 3 ќе биде совршен избор. : 3 D Микро-Конвексни Печати, Рака-Боја, Smart-Чип Control Upgraded Треперење Пламен - Овој Божиќ Свеќи се направени од вистински восок и вграден LED извор на светлина.(2 АА батерии се потребни, не е вкл.Тајмерот циклуси на секои 24 часа, така што не треба да се повтори за вклучување/исклучување на секојдневието. 【Flameless LED Свеќи & Треперење Фитил】овој празник flameless свеќи се применуваат со нова надградена светлина-водич фитил, во комбинација со smart-чип-контролирани LED извор на светлина.Безбеден за Деца & домашни Миленици - Со 2 АА батерии на flameless led свеќа светилки може светло за околу 150 часот.Исклучителна Празник Украси - примени со исклучителна три-димензионални микро-конвексни печатење и сложени рака-работа боја и сјај на рендерирање, живописни снег сцена прикажување на вашите очи.Без ризик, на отворен пламен.Батеријата управувана LED извор на светлина е dripless и без rist на отворен пламен.Сакате да има убав одмор!. 【Мерењето & Затемнување со Далечински Управувач】Можете да едноставно притиснете + / - копчето на далечинскиот управувач за да ја прилагодите светлината толку згоден.Совети : 1.【3 D-Print-Технологија & Рака-Насликани】површината има исклучителна три-димензионални микро-конвексни печатење, во комбинација со комплексни рака-работа боја и сјај на рендерирање, живописни снег сцена прикажување на вашите очи. 【Батерија Управувана, без Мирис】снегот сцена оркестарот свеќи се направени од вистински восок, која не содржи мирис.Led flameless свеќи со далечински обезбедува 2/4/6/8-часот тајмер options & 6-часот брзо поставување со on/off прекинувач.Исклучете рачно (со вклучите или далечински) да се откаже или да го ресетирате тајмер.Далечинскиот управувач содржи батерии, ве молиме да се повлече од изолационен лист пред употреба. 【Живеење и Мирен Божиќ Сцена】За овој празник свеќа светилки ние дизајниран сцена од куќа во снег село, дрвја, снешко и raindeer покажува мир и енергична живеење атмосфера тука, кој носи можете исто така да сосема & позитивната состојба на умот.Можете да ги користите слободно, без да се грижите за безбедноста за деца и домашни миленици.Со смарт чип контролирани, топла светлина искри како вистински свеќи, тоа е полн со празнична атмосфера.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди