.

.

New
ВИКТОР плус-Tools - Коса Edge Cutting Nippers, ZN70-125, 5 Инчен

ВИКТОР плус-Tools - Коса Edge Cutting Nippers, ZN70-125, 5 Инчен

DEN 1620.00

Количина на стоки
Достапно

Вкупна должина : 5.16 Инчен, Тежина : 4.23 оз.Своите Перформанси : Челик жица AWG 16, Бакарна жица AWG14, Прецизност жица AWG 14. -ВИКТОР плус гордост-(1) Ножот острат технологија од страна на квалификувани занаетчии. (2)Голема трајност (3) Огледало Заврши-полиран од страна на занаетчии рака е работа. (5)Безбедност дизајн.Погодни за сечење на тенки жици и бакарни жици во било електрични работа и комуникација работа. 【Функција】●се Погодни за сечење на тенки жици и бакарни жици во било електрични работа и комуникација работа. ●Во можност да се намали челик за Кабловска врска. 【Претпазливост】・Никогаш не се користи да се намали во живо проводници.ОПАСНОСТ од струен удар! ・Не ги користат за други од наменетата цел. ・Проверете област е безбедно пред да се користат. ・Се носат безбедносни заштитни очила за време на употреба. ・Не го користете надвор означени своите перформанси. 【ВИКТОР плус】 ""најдобрите алатки за професионалци од страна на професионалците од стручните лица"" -ВИКТОР плус гордост - 1. Ножот острат технологија од страна на квалификувани занаетчии. 2. Голема трајност 3. Огледало Заврши-полиран од страна на занаетчии рака е работа. 5.Безбедност дизајн".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди