.

.

New
Bestmaple Мини Стигнале Лента Мерка Владетел Мерка Keychain 1PCS

Bestmaple Мини Стигнале Лента Мерка Владетел Мерка Keychain 1PCS

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Пластични+Челик.Супер мини големина, компактен и лесен, лесно да се носат на патување.Метрички/кралскиот два вида на мерни единици.Keyring дизајн, може да се обеси каде што сакате.Едноставно влечење на мерење лента надвор и притискање на црна копче ќе се задржи на мерење се заклучува во место.Против пролизгување и издржливи, удобен зафат; се Повлече мерната лента со притискање на црна копчето.Карактеристики : 1.Супер мини големина, компактен и лесен, лесно да се носат на патување 2.Метрички/кралскиот два вида на мерни единици 3.Keyring дизајн, може да се обеси каде што сакате 4.Влечење Лента ќе Заклучите Лента во Место 5.Притискање на Копче ќе се Повлече Лента 6.Против пролизгување и издржливи, удобен зафат 7.Корисна компактен мерка за било градител или декоратор 8.Едноставно влечење на мерење лента надвор и притискање на црна копче ќе се задржи на мерење се заклучува во место. 9.Материјал : Пластични+Челик 1m Мерка Владетел Големина : 4x4.5x1.6cm 2m Мерка Владетел Големина : 6x5.8x2.1cm; Мерен Опсег : 2000mm; Точност : 1mm Note1 : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Note2 : ние ќе испрати по случаен боја !!!Пакет Содржина : 1 x Pc Стигнале Лента Мерка Владетел .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди