.

.

New
Dymo Омега Дома Втиснување Етикета Создателот

Dymo Омега Дома Втиснување Етикета Создателот

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Интуитивен се сврти и да кликнете на етикетирањето систем.Ергономски мека на допир рачка со гума зафат.Сет на 49 различни карактери. 9 mm широк лента, достапен во 6 бои.Остри, бело јазиче-намалување на знаци кои се испечатени 3,7 mm висок.Печатени букви, броеви и симболи, па без напор, ќе се прашуваат каде моќта доаѓа од.Мек зафат рачка за комфор, удобност и ефикасност.Идеален за етикетирање на давачки во кујни или канцеларии.Enhanced лента-сечење функција прави етикети лесно да се вчита, се сече и да ги отстраните.Нема батерии што се бара.Со нашите ексклузивни Мек Зафат се справи, Омега ви нуди дополнителна мерка за комфор, удобност и перформанси во вашата кујна и вашиот дом администрација.Етикети се лесно да се вчита - и брзо, благодарение на подобрената лента-сечење функција за побрз лента-поддршка отстранување, дури и децата може да го користат.Тоа не се користи батерии, уште печатени букви, броеви и симболи, без никаков напор.За да се добие сте почнале, трнлив вклучени една претходно вчитани 9 mm широк пластични втиснување лента.Она што е во кутијата : .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди