.

.

New
Watbro Компатибилен со 2021 MacBook Pro 14 Инчен Лаптоп Случај M1A2442 ,Шарени Мермер Тешко Школка Случај & Тастатура Покрива Кожата за MacBook Pro 2021 со Допир ID

Watbro Компатибилен со 2021 MacBook Pro 14 Инчен Лаптоп Случај M1A2442 ,Шарени Мермер Тешко Школка Случај &

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

❀КОМПАТИБИЛНОСТ❀Овој случај е САМО 2021 Новата верзија Mac Book Pro 14 Инчен Лаптоп Случај M1 A2442 .Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "AXXX" на грбот на Лаптоп пред да купите. ❀Случај Големина❀Случај Димензии(Dxšxv) : 12.5 x 9 x0.8 инчи,дијагонала : 14 инчи.ВНИМАНИЕ:14 инчен е Мерка на дијагоналната должина на случај, а не должината на случај,ве молиме потврдете го тоа и бидете сигурни дека за правилен начин да се измери 14 инчи. ❀СТИЛСКИ & ЗАШТИТА❀Оваа Macbook Pro ракав усвојува Мермер Шема Дизајн,кои го прават вашиот Лаптоп повеќе стилски и привлечни.Macbook Pro тежок случај содржи слој од Гума маслени Бои за Непречено Rubberized Надворешноста Текстура - Спречување на Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Капки, Smudges и Други Штети. ❀Лесно да се инсталира и да ги тргнеме❀Snap и Две парчиња дизајн,лесно да се клип и полетување,нека ти се отвори/затвори вашиот Лаптоп слободно цело време.Громот гром порт пристап ,исто така пристап до сите пристаништа, без отстранување на случај.Долниот капак со пропустливи слотови на дисипација на топлина и се зголеми rubberized нозе да се задржи вашиот лаптоп цврсто на место. ❀Пакетот вклучува❀ 1 x Pro 14 тежок случај + 1 x тастатура капак.Со овој случај го поставите ,тоа ќе заштитете го вашиот Лаптоп од гребнатини, dints, инциденти, spills и нечистотија ефикасно.Watbro Квалитет 100% Задоволство Да Се Гарантира.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди