.

.

New
Juvale Вештачка Трева Партија Табела Тркач, 17 x 59 Инчи

Juvale Вештачка Трева Партија Табела Тркач, 17 x 59 Инчи

DEN 1641.60

Количина на стоки
Достапно

Вештачка трева табела тркач.Боја : Зелена.W17 x L59 инчи.Материјал : PE.Лесен за чистење на површината.Идеален за посебни прилики, безбол тематските партии, банкети, бранч, затворен или отворен страни.Вештачка трева табела тркач идеален за посебни прилики, безбол тематските партии, банкети, бранч, затворен или отворен страни.Боја : Зелена.W17 x L59 инчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди