.

.

New
VALICLUD Божиќ Елени Свеќа Носителите на Свеќник Чаша Носителот на Ароматерапијата Првенство Табела Centerpieces 6Pcs Сребро.

VALICLUD Божиќ Елени Свеќа Носителите на Свеќник Чаша Носителот на Ароматерапијата Првенство Табела Centerpieces

DEN 1269.60

Количина на стоки
Достапно

Едноставна ретро изглед е погодна за декорација на Божиќ.Свеќи сјае преку транспарентно стакло да се донесе топлина романса да било средина.Украсени со Божиќ елементи, како што е снегулка elk, се создаде празнична атмосфера.Совршен свеќа чаши сјај и елеганција на вашиот активности дома декор.На свеќник големина е одлична за чај светлина свеќи.Опис 6 Pcs Божиќ Decors Electroplated Стакло Свеќа Чаши Ароматерапијата Чаши ( Сребро ) Карактеристики - Боја : Сребро.- Големина : Околу 8. 00 X7. 00 X7. 00cm, 3. 14 X2. 75 X2. 75in.- Материјал : Стакло.Пакет Вклучувајќи 1 x Set 6 Pcs Свеќа Чаши.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди