.

.

New
FOVKP Накит Кутија за Накит Организатор Европски Стил Голем Капацитет Накит Кутија Едноставен Накит Кутија Обетки Прстен Ѓердан Хривнија Складирање Кутија за Накит

FOVKP Накит Кутија за Накит Организатор Европски Стил Голем Капацитет Накит Кутија Едноставен Накит Кутија Обетки

DEN 352.80

Количина на стоки
Достапно

На лесен и компактен дизајн штеди простор за складирање во вашата фиока или на вашата dresser.Net тежина : околу 0.68 кг.Материјал : СТП материјал + велур материјал.Димензии : должина 12cm* ширина 12cm* висина 15см.Поле на примена : Предмет : спална соба, соблекувалната, облекување маса. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК & НАКИТ СТОЈАТ】Накит Носител е одличен избор за подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, за роденден, или било кој повод.Име на производ : Накит Box Style : Европски стил едноставна style Material : СТП материјал + велур material Size : должина 12cm* ширина 12cm* висина 15cm Scope на примена : Предмет : спална соба, соблекувалната, облекување table Features : Направен од висок квалитет на СТП кожа, на изглед е едноставна и великодушни.На ткаенина во внатрешноста на кутија за накит е направен од висок квалитет на собираат материјал за поудобно се чувствувате.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да купите.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0-3cm.Ве молиме understand2. Предмети освен производите не се вклучени во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди